Półmetek Elite Campu!

Po czterech dniach ciężkiej pracy w dniu dzisiejszym zawodnicy jak i trenerzy spędzili czas do południa na zajęciach sportowo-rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Rozgrywane były mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i różne inne gry na orlikach. Część uczestników obozu z trenerem Jackiem uczestniczyła we mszy świętej, po której dołączyli do reszty obozowiczów, którzy aktywnie spędzili czas nad jeziorem. Największą atrakcją wypadu nad jezioro były mecze siatkówki plażowej, a frajdę dla najmłodszej grupy stanowił konkurs siły na maszynie bokserskiej.

Po południu wróciliśmy do naszej rutyny treningowej. Tematem dzisiejszych treningów było doskonalenie kozłowania przy użyciu piłeczek tenisowych.

Dzisiaj na naszym obozie pokazało się kilku nowych uczestników, których serdecznie witamy, mamy nadzieję, że szybko złapią nasz rytm treningowy. Po kolacji odbyły się mecze ligi obozowej. Najmłodsze i średnie grupy grały 5×5, najstarsze grupy zagrały turniej przechodni 2×2.

W dniu jutrzejszym do sztabu trenerskiego Elite Camp dołącza Dariusz Sarnowski, który w pierwszym dniu obozu został ponownie szczęśliwym tatą małego Wojtusia. Rodzicom serdecznie gratulujemy! 🙂

Jutro również planujemy jeszcze bardziej wzmocnić intensywność naszej pracy, w końcu jesteśmy na Elite Camp! 🙂

Galeria foto

IMAG0101 (Medium)